Parametre a popis produktu
Recenzie nám o ✅
Klarstein Drybest 2000 2G, odvlhčovač vzduchu, ionizátor, 700 ml/d, 70 W, sivý prezradili, čo sa zákazníkom páči, aké má výhody a nevýhody. Cena ✅ 125.9 € je v porovnaní s vysokou kvalitou produktu nízka. Skúsenosti, diskusiu a hodnotenia nájdete aj priamo pod produktom. Odvlhčovač vzduchu Klarstein Drybest 2000 2G Vás oslobodí od vlhkého, zatuchnutého vzduchu v miestnosti a dýchanie urobí pôžitkom. Rozlúčte sa s vlhkým vzduchom a zrážaním kondenzovanej vody. S druhou generáciou osvedčeného odvlhčovača vzduchu Klarstein Drybest 2000 teraz odstránite prebytočnú vlhkosť zo vzduchu ešte lepšie. Odfiltruje zo vzduchu do 700 ml vody za deň a zhromažďuje ju vo svojom 2-litrovom zásobníku. Pomocou použitia Peltierovho článku je Drybest 2000 2G maximálne energeticky úsporný, zariadenie spotrebuje iba 70 W - a pritom je veľmi tiché. Zariadenie pracuje, kým senzor rozpozná, že jeho nádrž na vodu je plná, potom sa automaticky vypne. Akonáhle je nádoba vyprázdnená - napríklad na polievanie izbových rastlín - prevádzka pokračuje. Dve LED diódy viditeľne zobrazujú, či je zariadenie v prevádzke a či treba vyprázdniť nádrž na vodu. Zlepšite si s odvlhčovačom vzduchu Klarstein Drybest 2000 2G efektívne vzduch v malých, zle vetraných izbách, ako sú šatníky, kúpeľne a špajzy. Zariadenie odstraňuje nežiaducu vodnú paru a pomáha predchádzať plesniam a zrážaniu kondenzovanej vody. O ešte viac sviežosti sa postará integrovaný ionizátor, ktorý viaže zo vzduchu prach a redukuje nepríjemné pachy. Osvedčený jednoduchý elegantný dizajn odvlhčovača vzduchu Klarstein Drybest 2000 sa bez problémov začlení so svojimi kompaktnými rozmermi do každého obytného aj pracovného prostredia. Odvlhčovač vzduchu Klarstein Drybest 2000 2G zbavuje prebytočnej vlhkosti a prispieva k príjemnej klíme v miestnosti. Dostupné farby: sivá , čierna (produkt 10029872)
Ďalšie podrobnosti k produktu:
E-shop Electronic-Star.sk predáva tento tovar Klarstein Drybest 2000 2G, odvlhčovač vzduchu, ionizátor, 700 ml/d, 70 W, sivý za výhodnú cenu 125.9 €. Vyberte si, kde ho kúpite.
Parametre tovaru:
- identifikátor produktu/EAN kód: 4260457480589
Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Electronic-Star.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.
Doprava: Tovar Vám vačšinou doručí Slovenská pošta alebo DHL (niekedy i PPL alebo GEIS).
Zistiť dostupnosť
Recenzie a skúsenosti
Chcete vedieť, čo si o
Klarstein Drybest 2000 2G, odvlhčovač vzduchu, ionizátor, 700 ml/d, 70 W, sivý myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt
✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 125,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien »
Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 29.04.2025

Pridané: pred mesiacomzatiaľ som spokojný,za tú cenu je to super, ale je to krátka doba na ohodnotenie

Pridané: pred mesiacomOdvlhčovače vzduchu boli pre mňa jedným otáznikom a tak som si nechal poradiť priamo v eshope Electronic-Star.sk. Oceňujem individuálny prístup a osožné rady.

Pridané: pred mesiacomUž som v Electronic-Star.sk parkrát nakupovala a vždy bol celý proces (od objednania po rozbalenie tovaru doma) bez nepríjemností. Hodnotím preto veľmi kladne.

Pridané: pred mesiacomPekný a prehľadný obchod a dobré ceny. Niet čo vytknúť.

Pridané: pred mesiacomV kategórií Odvlhčovače vzduchu som bol úplne stratený, tak som si vybral produkt Klarstein Drybest 2000 2G, odvlhčovač vzduchu, ionizátor, 700 ml/d, 70 W, sivý podľa odporúčaní ostatných na internete. A spravil som dobre, s mojim výberom som nadmieru spokojný. Takisto aj prístup obchodu Electronic-Star.sk bol úplne profesionálny.

Pridané: pred mesiacomDobrá cena, rýchle doručenie, žiaden problém s objednávkou.

Pridané: pred mesiacomVedeli sme čo kupujeme, preto nevidím dôvod na negatívne hodnotenie. Všetko je v poriadku.